Kvalita

Zpracování masa podléhá přísným legislativním podmínkám. Naše výrobní závody, kde pro vás maso, splňují tyto standardy:

ČSN EN ISO 9001 – Systémy managementu kvality

BRC (British Retail Consortium) - obecně nazývaný systém vysokého standardu a správné provozní praxe

IFS (International Food Standard), což je maloobchodní protějšek BRC a je opět určena pro organizace, které vyrábí nebo zpracovávají potraviny.

Díky těmto systémům jsme schopni dosledovat výrobní proces v každém jeho kroku a každý pracovník ručí za svůj výstup. Výrobní závody jsou také pod stálým veterinárním dohledem. Zároveň jsou také závody velice často a přísně auditovány obchodními řetězci, kteří si jako naši zákazníci také samozřejmě bedlivě hlídají kvalitu prodávaného zboží.

Politika kvality není pouze záležitostí oddělení jakosti, ale prolíná se všemi činnostmi firmy a pravidelně se jí zabývá také management firmy. Díky tomu získáváme efektivní zpětnou vazbu a případné reklamace jsou řešeny bez časových prodlev. Cílem je produkovat kvalitativně standardní výrobek, který ve všech fázích výrobního procesu odpovídá stanoveným specifikacím.

Nejsou to ale jenom nastavená pravidla, normy a zákony, které nás nutí vyrábět co nejkvalitnější produkty. Naším hlavním posláním je nabídnout zákazníkovi chuťově zajímavé produkty vysoké kvality, ke kterým se budou rádi vracet. V sázce je nejen pověst firmy, ale hlavně pocit z dobře vykonané práce.

BRC certifikát     IFS certifikát

Aktuality

Vaření s námi je radost

Pro všechny, kteří mají rádi klasické české chutě a kvalitní maso, ale nechtějí ztrácet čas v kuchyni, jsme připravili novou řadu Snadné vaření.

více

V pohodě chovaná zvířata dávají nejlepší produkci

Pro krátký rozhovor jsme oslovili odborníka na chov prasat a v součastnosti také ředitele společnosti LIPRA PORK, a.s. pana Ing. Josefa Luku.

Začneme hned… více

Více informací k farmám!

Připravili jsme pro Vás podrobnější informace k farmám. Na mapě farem http://www.cz15.cz/mapa-farem.html se kromě umístění můžete podívat také na… více

Údaje podle §7 zákona o obchodních korporacích jsou dostupné na elektronické adrese www.kosteleckeuzeniny.cz.