Co znamená CZ15

Každý výrobek musí být podle zákona označen identifikační značkou závodu a kódem země, kde byl zpracován. CZ znamená, že výrobek pochází z České republiky a číslo 15 je označení výrobního závodu v Plané nad Lužnicí, který je součástí společnosti Kostelecké uzeniny a.s. Značka ES informuje o tom, že byl produkt vyroben v Evropské unii. Díky znalosti značek a označení konkrétních závodů si můžete sami ověřit původ výrobku.

Závod v Plané nad Lužnicí zpracovává z 95 % maso dodávané od českých chovatelů, z toho 70-80 % masa je z českých chovů společnosti Agrofert. Jsme také schopni dokázat původ masa až k chovateli.

Maso vyprodukované naším závodem je kvalitní, jak původem, tak díky nejmodernějšímu zpracování. Jsme jediný český zpracovatel, který může garantovat vlastní kompletní zpracování masa od porážky, přes bourání až po balení hotového výrobku. Jako český zpracovatel také zaměstnáváme české řezníky a oborníky s dlouholetou praxí a zkušenostmi.

 

Aktuality

Vaření s námi je radost

Pro všechny, kteří mají rádi klasické české chutě a kvalitní maso, ale nechtějí ztrácet čas v kuchyni, jsme připravili novou řadu Snadné vaření.

více

V pohodě chovaná zvířata dávají nejlepší produkci

Pro krátký rozhovor jsme oslovili odborníka na chov prasat a v součastnosti také ředitele společnosti LIPRA PORK, a.s. pana Ing. Josefa Luku.

Začneme hned… více

Více informací k farmám!

Připravili jsme pro Vás podrobnější informace k farmám. Na mapě farem http://www.cz15.cz/mapa-farem.html se kromě umístění můžete podívat také na… více

Údaje podle §7 zákona o obchodních korporacích jsou dostupné na elektronické adrese www.kosteleckeuzeniny.cz.